DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Ceren GÜLÜM
Ceren GÜLÜM
Giriş Tarihi : 10-07-2020 17:04

Kromozomu Fazla, Hayalleri Kromozomundan Daha Fazla!

18 yaşındaki Londralı Ellie Goldstein, Vogue dergisinde Gucci'nin maskarasının tanıtımı için kapak yüzü olan ilk Down sendromlu model oldu. Ünlü olmak istediğini söyleyen Ellie Goldstein'e: bir ilki gerçekleştirip hayaline zemin hazırladığını söyleyebilirim. Açıkçası bu haberi duyduğumda çok mutlu oldum. Çünkü bir kesim, kendinden farklı olanı dışlıyor. Halbuki en güzeli farklı olmaktır. Gel de onlara anlat bunu!

Her ajansın da bunu yapmasını isterim. Onlarında bir hayali var ve sadece kromozom fazlalığından dolayı arka plana atılmamalılar. Paulo Coelho diyor ki: "Bir şeyi gerçekten istersen, onu gerçekleştirmek için bütün evren senin için işbirliği yapar."

Ellie Goldstein örneğini verebilir miyiz?

- Elbette.

Kuvvetli bir iradeyle istemek çok önemli. İnandığınız şey için mücadele ederseniz, inancınız bir yolunu bulur ve bunu kesinleştirir. İnanın, mücadele edin ve harekete geçin. Dünyadaki bütün dergilerin kapağında yer almak istediğini söyleyen Ellie Goldstein'e başarılarının devamını diliyorum. Umarım daima kalbinin sesini dinlemeye devam eder. Önemli olan da sevgili okur, kalbinin sesini dinlemektir . Sen ne istiyorsan, onu bir an önce gerçekleştir. Başkalarının önyargılarının kurbanı olma. Gerçek bir savaşçı gibi mücadele et. Umut kalbinde daim olsun. Sevgilerimle ...

 

Ceren Gülüm <cerengulum094@gmail.com>, 9 Tem 2020 Per, 22:20 tarihinde şunu yazdı:
iyi akşamlar online sınavlarımın bitmesiyle artık gündemi takip ediyor ve okumlarımı artırıyorum bu haftaki yazım teşekkürler.
 

Kromozomu Fazla, Hayalleri Kromozomundan Daha Fazla!

18 yaşındaki Londralı Ellie Goldstein, Vogue dergisinde Gucci'nin maskarasının tanıtımı için kapak yüzü olan ilk Down sendromlu model oldu. Ünlü olmak istediğini söyleyen Ellie Goldstein'e: bir ilki gerçekleştirdiğine göre, hayaline de zemin hazırladığını söyleyebilirim. Açıkçası bu haberi duyduğumda ok mutlu oldum. Çünkü bir kesim, kendinden farklı olanı dışlıyor. Halbuki en güzeli farklı olmaktır. Gel de onlara anlat bunu!

Her ajansın da bunu yapmasını isterim. Onlarında bir hayali var ve sadece kromozom fazlalığından dolayı arka plana atılmamalılar. Paulo Coelho, diyor ki: "Bir şeyi gerçekten istersen, onu gerçekleştirmek için bütün evren senin için işbirliği yapar."

Ellie Goldstein örneğini verebilir miyiz?

- Elbette.

Kuvvetli bir iradeyle istemek çok önemli. İnandığınız şey için mücadele ederseniz, inancınız bir yolunu bulur ve bunu kesinleştirir. İnanın, mücadele edin ve harekete geçin. Dünyadaki bütün dergilerin kapağında yer almak istediğini söyleyen Ellie Goldstein'e başarılarının devamını diliyorum. Umarım kalbinin sesini hep dinlemeye devam eder. Önemli olan da sevgili okur, kalbinin sesini dinlemektir . Sen ne istiyorsan, onu bir an önce gerçekleştir. Başkalarının önyargılarının kurbanı olma. Gerçek bir savaşçı gibi mücadele et. Umut kalbinde daim olsun. Sevgilerimle ...

 
NELER SÖYLENDİ?
@
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA