Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD), yoğun geçen bir faaliyet döneminin ardından üyelerine “Yaza Merhaba” partisi düzenledi. Etkinlik, ANTGİAD üyelerinin ve eşlerinin katılımıyla muhteşem anlara sahne oldu.

ANTGİAD tarafından yoğun katılımla gerçekleştirilen “Yaza Merhaba” partisi, misafirlerin yılın yorgunluğunu atmalarına ve yeni çalışma dönemi için enerji toplamalarına vesile oldu. Beyaz kıyafet konseptiyle düzenlenen gece, katılımcıların uyumlu ve zarif görüntüleriyle dikkat çekti.

Antalya’da nem oranı yüzde 86’yı geçti, şehrin üzerini sis bulutu kapladı Antalya’da nem oranı yüzde 86’yı geçti, şehrin üzerini sis bulutu kapladı

“Yeni çalışma dönemi için moral depoladık “

Etkinlikte açılış konuşmasını yapan ANTGİAD Başkanı Ercan Yavaş, “‘Yaza Merhaba’ partisi, sadece bir eğlence değil, aynı zamanda ANTGİAD ailesinin birbirine olan bağlarını kuvvetlendirdiği, sosyal ilişkilerini pekiştirdiği bir buluşma oldu. Üyelerimiz, yoğun iş temposunun getirdiği yorgunluğu atarken, keyifli anlar yaşadılar ve yeni çalışma dönemi için moral depoladılar. Sosyal organizasyonlar ANTGİAD ailesinin birlik ve beraberliğini pekiştirmekte, üyelerimizin iş dünyasındaki başarılarını sosyal yaşamlarına da taşımalarına imkan tanımaktadır. ‘Yaza Merhaba’ partimiz, bu hedef doğrultusunda atılmış önemli bir adım olarak hafızalarımızda yerini almıştır. ANTGİAD büyük bir ailedir” diye konuştu.

Kaynak: iha