Adana’da faaliyet gösteren Bakız İnşaat, konut sektörüne yeni bakış açısı kazandırıyor. Firma, akılcı çözümler üreterek inşaat sektöründe özel projeler üretiyor.

Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörü her geçen gün büyüyor. Adana’nın inşaatına uzun yıllardır katkı sağlayan firmalar arasında olan Turgay Canver ve kızı Begüm Canver’in sahibi olduğu Bakız İnşaat ise konut sektöründeki özel projeleri ile ismini her geçen gün daha fazla duyuruyor.

Ayrıca firma teknolojinin gelişmesi ve malzeme çeşitliğinin artması ile kusursuz projeler üretiyor.

“Sektördeki dönüşüme öncülük ediyoruz”

Turgay Canver, projelerinin, sektördeki dönüşüme öncülük eden misyonla, sağlık ve doğa konseptine uygun olarak geliştirildiğini, tabiatla bütünleşebilen, çevreye saygılı ve modern tasarıma sahip olduklarını belirtti.

Adanalı kebapçı ’Dünya Kebap Günü’nü kutladı Adanalı kebapçı ’Dünya Kebap Günü’nü kutladı

“Üretime planlarımız dahilinde devam ediyoruz”

Begüm Canver ise İhlas Haber Ajansı’na yaptığı açıklamada şehrin değerine değer katan mimariyle projeler inşa ettiklerini kaydederek, “Bakız’ın projeleri sektörde farklılaştırıyor. Hiçbir dönemde kendi yatırım programımızdan sapmadığımız gibi bu süreçte de üretmeye planlarımız dahilinde devam ediyoruz. Temalı projelerimizle insanımızı hak ettiği nitelikli yaşam alanlarıyla buluşturuyoruz” dedi.

Editör: Haber Merkezi