Adana’nın önde gelen inşaat firmalarından Bakız İnşaat’ın inşa ettiği ’İnovatif Konut Projeleri’, sektöre yön vermeye devam ediyor.

Yenilikçi konut projeleri ve inşaat teknolojileri sektörde önemli bir yer tutuyor. Bu kapsamında, kent inşaatına yön veren firmalar arasında yer alan Turgay Canver ve kızı Begüm Canver’in sahibi olduğu Bakız İnşaat, gayrimenkul sektöründe önemli projelere imza atıyor. Firma, Türkiye’deki bu gelişmeleri yakından takip ederken sektördeki yenilikleri analiz ediyor.

Kozan Kalesi eteklerinde çıkan örtü yangını söndürüldü Kozan Kalesi eteklerinde çıkan örtü yangını söndürüldü

“Güçlü bir koruma sağlıyoruz”

Turgay Canver, “Sektörümüzdeki yenilikçi çözümleri tanıyarak ve destekleyerek, projelerimizde güçlü bir koruma sağlamayı hedefliyoruz. Projelerimizde çevresel sürdürülebilirliği desteklerken yenilikleri de hiç kaçırmıyoruz dedi.

“Yenilikleri kaçırmıyoruz”

Begüm Canver ise çevreci çözümleri benimsediklerini aktararak, Projelerimizde sürdürülebilir yapı malzemelerinin kullanımı, çevresel etkiyi azaltma ve enerji verimliliğini artırma hedefleri doğrultusunda çalışmalarımız her geçen gün devam ediyor. Yenilikçi inşaat teknolojileri kritik öneme sahiptir. Dayanıklı yapılar inşa etmek adına projelerimizi titizlikle planlayarak ilerliyoruz ifadelerini kullandı.

Kaynak: iha