Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar, “Vatandaşlarımızla istişare ederek sorunları yerinde çözüyoruz. Doğukent’in yeniden ayağa kalkması için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

Başkan Akpınar, Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile birlikte Doğukent Mahallesi’nde düzenlenen toplantıda vatandaşlarla buluştu. Toplantıda, mahallenin sorunları ele alınarak vatandaşların talepleri dinlendi.

Kahramanmaraş'ta Tarım İşçisinin 25 Yıllık Emek Hikayesi Kahramanmaraş'ta Tarım İşçisinin 25 Yıllık Emek Hikayesi

Doğukent konutları ile ilgili son gelişmeleri vatandaşlarla paylaşan belediye başkanı, TOKİ’nin kısa süre içinde proje ihalesini gerçekleştireceğini belirterek, konutları sürecini yakından takip ettiklerini ve gelişmeler hakkında vatandaşları sürekli bilgilendireceklerini vurguladı.

Toplantıya katılan vatandaşlar, mahallelerindeki sorunları ve taleplerini doğrudan iletme fırsatı buldu. Mahalle sakinlerinin dile getirdiği sorunlara çözüm bulmak için belediye olarak ellerinden geleni yapacaklarını belirten belediye başkanı, Doğukent Mahallesi’nde incelemelerde bulunarak, vatandaşların sorunlarını yerinde tespit etti.

Editör: Haber Merkezi