Sıcak hava ayçiçeğinde toprağı çatlattı, hasadı öne çekti Sıcak hava ayçiçeğinde toprağı çatlattı, hasadı öne çekti

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, mezun olduğu Çukurova Üniversitesi Ceyhan Mühendislik Fakültesi’ndeki mezuniyet törenine katıldı.

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, mezun olduğu fakülteyi gezerek hatıralarını yad etti ve öğrencilerin mezuniyet heyecanına ortak oldu. Kampüsün eksikleri ve ihtiyaçlarını belediye olarak gidereceklerini belirten Aydar, öğrencilerden büyük ilgi gördü. Mezuniyet töreni, üniversitenin konferans salonunda gerçekleştirildi. Törende konuşma yapan Çukurova Üniversitesi Ceyhan Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Deniz Yıldırım, mezun olan öğrencileri tebrik ederek başarılar diledi. Prof. Dr. Yıldırım, öğrencilerin aldıkları eğitimle geleceklerine güvenle bakmalarını temenni etti.

Ceyhan Kaymakamı Ramazan Kurtyemez’in de katıldığı mezuniyet töreninde okul birinci ismini 2023-2024 eğitim öğretim yılı birincisi olarak yaş kütüğüne çaktı.

Üniversiteden mezun olan öğrencilere diplomalarını veren Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, meslek hayatlarında başarılar diledi. Tören sonrasında öğrencilerle sohbet eden ve hatıra fotoğrafları çektiren Aydar, kampüsün eksiklerini gidereceğinin sözünü verdi.

Mezuniyet töreni, öğrencilerin ve ailelerinin katılımıyla coşkulu bir şekilde sona erdi.

Editör: Haber Merkezi