Mezitli Belediye Başkanı ve Bağımsız Aday Neşet Tarhan, Tece bölgesinde bulunan vatandaşlarla iftar sofrasında bir araya geldi.

Başkan Seçer: "Gelecek 5 yılda Mersin’e çok daha güzel hizmetler yapacağız" Başkan Seçer: "Gelecek 5 yılda Mersin’e çok daha güzel hizmetler yapacağız"

Kapalı Semt Pazarı’nda gerçekleşen iftar yemeğinde vatandaşlarla birlikte kuyruğa giren Başkan Tarhan, yemeğini aldı ve iftarını açtı. Vatandaşlar, 3 farklı yemek ve tatlıdan oluşan menü ile iftarlarını açtı. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Tarhan, sevgi gösterilerinde bulunan halk ile fotoğraf çektirdi.

“BİRLİKTE KAZANACAĞIZ”

İftar yemeği sonrası kısa bir konuşma yapan Başkan Tarhan, “Tece bölgesini ve çevresini değiştirdiğimize inanıyorum. Her şey çok daha güzel olacak. 31 Mart’ta yine sizlerle beraberiz. Seçimden sonra her yerde bir desten yazacağız. Birlikte şarkılar, türküler söyleyeceğiz. Şartlar maalesef bunu gerektirdi. Benim CHP’liliğimi kimse sorgulayamaz. Bu haksızlığı herkes biliyor görüyor. Bu haksızlığa Mezitli halkının dur diyeceğine inanıyorum. Birlikte kazanacağız, birlikte başaracağız” ifadelerini kullandı.