Kamusen, emeklilerin ekonomik durumlarının iyileştirilmesi için düzenleme yapılmasını bekliyor Kamusen, emeklilerin ekonomik durumlarının iyileştirilmesi için düzenleme yapılmasını bekliyor

Mersin Devlet Opera ve Balesi, 14 Mayıs 2024 Salı günü saat 20:00'de Opera Sahnesi'nde Andrew Lloyd Webber tarafından bestelenen ve Tim Rice'ın metinleriyle şekillenen "Evita" müzikalini sahneleyecek. Arjantin tarihinin önemli figürlerinden Eva Peron'un hayatını konu alan bu müzikal, sanatseverler için heyecan verici bir etkinlik olacak.

Resim önizlemesi

Mersin DOB Orkestrası, koro ve bale sanatçıları, müzikali canlandırmak için bir araya gelecek. İstanbul Devlet Opera ve Balesi Başrejisörü Caner Akın'ın yönettiği müzikalin orkestra şefliğini Aytuğ Ülgen ve Orkhan Hashimov üstlenirken, koro şefliğini Anıl Aydın yapacak. Dekor Özlem Topuz, kostüm Olcay Engin Kaymaz ve koreografi Emre Karaca tarafından hazırlanacak. Işık tasarımı ise Tarı Deniz tarafından gerçekleştirilecek.

Resim önizlemesi

Eva Peron'u Tülay Uyar Hatip, Che Guevara'yı Onur Turan, Juan Peron'u Kazım Erdem Özdemir ve Magaldi'yi Mustafa Özer canlandıracak. Biletler, "biletinial.com" adresinden veya Opera Gişeleri'nden temin edilebilecek. Müzikseverler, bu etkinlikte unutulmaz bir gece geçirmeye davet ediliyor.

Biletler “biletinial.com” adresinden ve “Opera Gişelerinden” temin edilebilecek.