• USD 31,07
  • EUR 33,68
  • ALTIN 2.032,18
  • BİST100 9.374,20
  • BTC 50.966

Alanya Haberleri

Alanya haberleri ve güncel Alanya gelişmeleri, Alanya ile ilgili tüm video, Alanya fotoğrafları ve Alanya haberleri www.sonses.tv sitemizde


Antalya

Antalya’nın Alanya ilçesinde vinç, servis aracı ve otomobilin karıştığı kazada bir kişi yaralandı.

Antalya

Antalya’nın Alanya ilçesinde İl Jandarma Komutanlığı ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda piyasa değeri yaklaşık 4 milyon...

Antalya

Alanya'da çıkan tartışmada bir kişinin ölümüne, bir kişinin de yaralanmasına sebep olan silahlı saldırı olayıyla ilgili 11 şüpheli Alanya Adliyesine...

Antalya

Antalya’nın Alanya ilçesinde polis ekipleri tarafından okul servis araçlarına ve okul çevrelerine yönelik uygulamalar yapıldı.

Antalya

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE ÇIKAN TARTIŞMA SONUCUNDA SİLAHLA VURULARAK HAYATINI KAYBEDEN ÖMER KARAMAN İÇİN CENAZE TÖRENİ DÜZENLENDİ.

Antalya

Antalya’nın Alanya ilçesinde jandarma ekipleri tarafından yapılan çevirmesiz radar denetimlerinde 67 araca 200 bin 705 lira para cezası kesildi.

Antalya

Antalya’nın Alanya ilçesinde polis ekiplerinin yaptığı genel trafik uygulamasında 318 araç ve sürücüye 931 bin 93 lira para cezası kesildi.

Antalya

Antalya’nın Alanya ilçesinde özel bir okulda çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülürken, 3 sınıfta maddi hasar meydana geldi.

Antalya

Antalya’nın Alanya ilçesinde, bir şahsın daire kapısının önünden spor ayakkabısını çaldığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Antalya

TÜRKİYE ÜNİVERSİTELER KİCK BOKS ŞAMPİYONASINA KATILAN ALANYA ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİ FATMA ŞAHİNER, ÜÇÜNCÜLÜK ELDE EDEREK BRONZ MADALYA KAZANDI.

Antalya

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE BİR İNŞAAT ŞANTİYE ALANINDA KAMYON DEVRİLEREK YAN YATTI.

Antalya

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE JANDARMA EKİPLERİNİN DENETİMLERİ SONUCUNDA ÇAKAR KULLANAN 2 ARACA 19 BİN 317 LİRA PARA CEZASI KESİLDİ.