• USD 31,43
  • EUR 34,03
  • ALTIN 2.062,96
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Büyükşehir Haberleri

Büyükşehir haberleri ve güncel Büyükşehir gelişmeleri, Büyükşehir ile ilgili tüm video, Büyükşehir fotoğrafları ve Büyükşehir haberleri www.sonses.tv sitemizde


Antalya

Antalya Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz günlerde yaşanan sel felaketinin yaralarını sarmak için çalışmalarını sürdürüyor.

SPOR

Mersin Büyükşehir Belediyespor Erkek Basketbol Takımı, Final Spor'u 97-68'lik Skorla Mağlup Etti.

Antalya

Yerelden kalkınma hedefiyle üreticiye desteklerini sürdüren Antalya Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli’nde büyükbaş hayvan yetiştiricilerine 10 ton, yüzde 15 hibeli süt yemi...

Antalya

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Çakırlar Mahallesi’ndeki üreticilere hamur karma makinesi ve ceviz soyma makinesi hibesi yaptı.

Antalya

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Elmalı Belediyesi işbirliğiyle 12-17 yaş arası çocukları farklı branşlarda spora teşvik etmek için ücretsiz güreş eğitimi veriyor.

Adana

Adana Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından “Toplumsal Cinsiyet, Kadına Yönelik Şiddet ve Şiddet Türleri” adlı atölye...

Antalya

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ÖĞRENCİLERİN SÖMESTİR TATİLİNİ SANATLA BULUŞTURMAK AMACIYLA DÜZENLEDİĞİ İKİ AYRI TİYATRO ŞENLİĞİ İLE ÇOCUKLARA UNUTULMAZ ANLAR YAŞATIYOR.

Adana

ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 800 DEVLET OKULUNA VE AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE SPOR MALZEMESİ DAĞITTI

SİYASET GÜNDEMİ

Mersin Büyükşehir tarafından 2023 yılında hayata geçirilen ulusal ve uluslararası organizasyonlarla, kentte spor ile dolu bir yıl geçirilmesi sağlandı.

SİYASET GÜNDEMİ

Bugün CHP Genel Merkezinden 'Mersin'in Büyükşehir Belediye Başkanı Adayının açıklanacak' beklentisi boşa çıktı.

MERSİN

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE VERDİĞİ ÖĞRENİM YARDIMLARI, HEM AİLELERİ HEM DE ÖĞRENCİLERİ RAHATLATIYOR.

MERSİN

Mersin Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde hiçbir ayrım yapmadan gerçekleştirdiği hizmetlerle her bir mahallenin tek tek çehresini değiştirmeye devam ediyor.