• USD 31,39
  • EUR 34,01
  • ALTIN 2.062,53
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Gazipaşa Haberleri

Gazipaşa haberleri ve güncel Gazipaşa gelişmeleri, Gazipaşa ile ilgili tüm video, Gazipaşa fotoğrafları ve Gazipaşa haberleri www.sonses.tv sitemizde


Antalya

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde, 1 Ocak-20 Şubat 2024 tarihleri arasında polis ve jandarma bölgesinde toplamda 290 asayiş olayı meydana geldi.

Antalya

Muhittin Böcek, Gazipaşa Belediye Başkanı ve Adayı Mehmet Ali Yılmaz ile Gazipaşa Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını yaptı.

Antalya

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde Kahyalar Asarcık İlkokulu ve Yakacık Mehmet Oğuz İlk/Ortaokulu tarafından “Kardeşlerin Üşümesin” kampanyasında toplanan çoraplar, Hatay’ın Defne ilçesindeki...

ASAYİŞ

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde hafif ticari aracın tıra arkadan çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında, hurdaya dönen hafif ticari araçta yolcu...

Antalya

Antalya’nın Gazipaşa ilçesindeki bir samanlıkta bilinmeyen nedenle çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucu söndürüldü.

ÇEVRE

Türkiye’yi etkisi altına soğuk hava, mikroklima özelliği ile bilinen Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde de etkili oldu.

ASAYİŞ

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde trafik kurallarına uymayan ehliyetsiz sürücüye farklı ihlallerden dolayı toplamda 37 bin 600 TL cezai işlem uygulandı.

Haberde insan

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde, AFAD İl Koordinatörlüğünde enkaz tatbikatı yapılarak AFAD gönüllülerine eğitim verildi.

ASAYİŞ

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde ehliyetsiz araç kullanan 17 yaşındaki sürücüye 31 bin 500 TL cezai işlem uygulandı.

Antalya

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde hayatını sürdüren Kıbrıs Gazisi Kerim Ulusoy, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bir trafoda patlama meydana geldi. Alev topuna dönen trafo, ekiplerin müdahalesi sonucu söndürüldü.

Antalya

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde eğitim öğretim faaliyeti gösteren Gazipaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde İlçe Müftüsü Fahri Başar tarafından öğrencilere “Kudüs...