• USD 31,41
  • EUR 34,05
  • ALTIN 2.058,13
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

İskenderun Haberleri

İskenderun haberleri ve güncel İskenderun gelişmeleri, İskenderun ile ilgili tüm video, İskenderun fotoğrafları ve İskenderun haberleri www.sonses.tv sitemizde


Hatay

HATAY’IN İSKENDERUN İLÇESİNDE ,POLİS EKİPLERİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ASAYİŞ UYGULAMASINDA BİN 213 ŞAHIS SORGULANIRKEN ARANMASI BULUNAN 4 ŞAHIS YAKALANDI.

ASAYİŞ

Hatay’ın İskenderun ilçesinde bir evde çıkan yangında yaşlı kadın hayatını kaybetti.

Hatay

Hatay’ın İskenderun ilçesinde polis ekiplerince yapılan uygulamalarda 11 şüpheli gözaltına alınırken 419 bin 972 TL cezai işlem uygulandı.

Hatay

Hatay’ın İskenderun ilçesinde polis ekiplerince bir ikametgaha düzenlenen operasyonda bin 400 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Hatay

Hatay’ın İskenderun ilçesinde polis ekiplerince yürütülen asayiş uygulamasında aranan 9 şahıs yakayı ele verdi.

ASAYİŞ

Hatay’ın İskenderun ve Dörtyol ilçelerinde aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda 7 kişi yakalandı.

Hatay

HATAY’IN İSKENDERUN İLÇESİNDE UYUŞTURUCU İMAL VE TİCARETİNE YÖNELİK ÇALIŞMA SONUCUNDA 200 GRAM ESRAR ELE GEÇİRİLİRKEN BİR ŞÜPHELİ HAKKINDA İŞLEM YAPILDI.

Hatay

Hatay’ın İskenderun ilçesinde emniyet güçleri tarafından gerçekleştirilen geniş çaplı denetimlerde, çeşitli suçlardan aranan 10 kişi yakalandı.

Hatay

Hatay’ın İskenderun ilçesinde metruk binada çıkan yangına itfaiye ekipleri müdahale etti.

ASAYİŞ

İskenderun ilçesinde 13 katlı bina iş makinasının darbesiyle yerle bir oldu, yaşanan panik cep telefonu kamerasına yansıdı.

ASAYİŞ

Hatay’ın İskenderun ve Dörtyol ilçelerinde aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda 23 kişi yakalandı.

Hatay

Hatay’ın İskenderun ilçesindeki konteyner kentte yaşayan vatandaşlara ve görevli personellere yangın güvenliği eğitimi verildi.