söyleyen Kış, kültürel yozlaşmanın toplumu ciddi bir şekilde tehdit ettiği bu dönemde geleneksel Türk kültürüne her zamandan daha çok ihtiyaç duyulduğunu belirtti. Böyle bir zamanda Türk annelerine büyük sorumluluk düştüğünü belirten Kış, toplumsal değerlerimizi ayakta tutabilmenin yolunun kadınlara ve annelere gereken saygı ve değeri göstermekten geçtiğini vurgulayarak, “Tüm annelerin Anneler günü saygıyla kutluyorum” dedi.
Editör: Abdülvahap Şehitoğlu