Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı hafta boyunca dolu dolu programla kutlayan Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin etkinlik takvimi zengin içerikleri ile devam ediyor. Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı organizasyonunda 15 Mayıs’tan itibaren bayram programına start veren Büyükşehir, etkinliklerin 3. gününde de Dj performansı, zumba ve mini gösterileri, workshoplar, dans şovları ile birbirinden zengin içerikleri gençlerle buluşturdu.

Mersin Büyükşehir Belediyesinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolasıyla düzenlediği etkinlikler sürüyor.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı organizasyonunda Özgecan Aslan Barış Meydanı’nda gerçekleştirilen programda, Gençler Büyükşehir Belediyesi DJ performansı, zumba ve mini gösterileri, workshoplar, dans şovları ile birbirinden zengin içeriklerle çoşkulu bayram yaşıyorlar.

Başkan Seçer, Silifkeli Yurttaşlarla Buluştu Başkan Seçer, Silifkeli Yurttaşlarla Buluştu

Thumbnail Gençler, Büyükşehi̇r’le Kendi̇ Bayramlarini Doyasiya Yaşiyor (8)

Devam eden Gençlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde DJ Emircan Saltabaş performans sergiledi. Farklı tarzı ve eğlenceli repertuarı ile gençleri coşturan performansın ardından DS Dans Grubu sahne aldı. Sevilen dans türlerinden biri olan zumba ile gençlerin neşesi artarken, Angora Dans Grubunun sergilediği sahne şovu herkesten alkış topladı. Coperia şovu sergileyen grup mini bir gösteri sunarken, akrobasi şovunu müzikal bir biçimde sergileyen Karizma Show, gösterileriyle izleyenlere görsel şölen yaşattı.

Thumbnail Gençler, Büyükşehi̇r’le Kendi̇ Bayramlarini Doyasiya Yaşiyor (5)

Kaynak: iha