Mezitli Belediyesi'nin desteğiyle Mersin Sociall tarafından düzenlenen unutulmaz bir 90'lar partisi, geniş bir katılımcı kitlesinin ilgi odağı haline geldi. Gece boyunca yoğun bir katılımın yaşandığı etkinlikte, çeşitli dans gösterileri ve DJ performanslarıyla müzik ve eğlence dolu anlar yaşandı.

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, etkinlikte yaptığı konuşmada, gençlere destek olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, "Gençlerimize her türlü ihtiyaçları için yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz" dedi.

Mersin’de bayramın ilk gününden bu yana kayıp olan çocuklar Adana’da bulundu Mersin’de bayramın ilk gününden bu yana kayıp olan çocuklar Adana’da bulundu

Doksanların ruhunu yansıtan kostümlerle katılan misafirler, renkli ve eğlenceli bir atmosfer oluşturdu. Etkinliğin sonunda konuşan Mersin Sociall topluluğunun kurucu üyesi Mert Vurgun, gençlere ve topluma faydalı olmayı sürdüreceklerini belirterek, bu tarz etkinliklerle bir araya gelmeye devam edeceklerini vurguladı.

Etkinlikte toplanan bilet paralarıyla Kargılı Şehit Mustafa Asım Uslu İlkokulu öğrencileri kitaplarına kavuştu. Öğretmen Yaren Özkan, Mersin Sociall'a teşekkür etti.