Seçer: Uyutmayacağız, kısırlaştıracağız Seçer: Uyutmayacağız, kısırlaştıracağız

Mersin'in sevilen iş insanlarından Kasım Küçükköse'nin oğlu Dr. Mehmet Küçükköse, Hasan Ülnay'ın öğretmen kızı Tuğba Ülnay ile hayatını birleştirdi. Bu özel gün, Mersin Kırçiçeği Garden Kır Düğün Salonu’nda düzenlenen görkemli bir düğünle kutlandı.


Düğün törenine, Mersin’in önde gelen iş insanları ve ailelerin yakın dostları olmak üzere çok sayıda davetli katıldı. Her iki ailenin mutluluğuna ortak olan misafirler, keyifli anlar yaşadı. Düğün törenine katılan davetliler, çiftin mutluluğunu paylaşmanın yanı sıra, Kasım Küçükköse ve Hasan Ülnay ailelerine de tebriklerini iletti. Göz kamaştıran dekorasyon ve romantik atmosfer, bu özel günün anılarını daha da unutulmaz kıldı.


Düğünde Dr. Mehmet Küçükköse ve Tuğba Ülnay’ın mutlulukları gözlerinden okunurken genç çiftin romantik dansı, davetliler tarafından büyük bir ilgi ve beğeniyle izlendi. Düğün, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Konuklar, canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlenip ve çiftin bu mutlu gününe şahitlik etmenin keyfini yaşadı. Düğün pastasının kesilmesi ve geleneksel adetlerin yerine getirilmesiyle, geceye dair hatıralar ölümsüzleştirildi. 

Editör: Ahmet Biracı