Mezitli Belediyesi, Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın Avusturya ile oynadığı maç için Kuyuluk Futbol Sahası'nda dev ekran kurdu. Maçın her anını coşkuyla takip eden vatandaşlar, Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer ile birlikte milli takımlarına olan desteklerini bir kez daha gösterdi. Başkan Tuncer’in alana giriş yaptığı an, milli takımın gol atmasıyla aynı ana denk geldi. Vatandaşlar, "Başkan geldi uğur getirdi" sloganları attı.

Mersin'de Kent Estetiği ve Yeşil Alanlar İçin Yoğun Çalışma Mersin'de Kent Estetiği ve Yeşil Alanlar İçin Yoğun Çalışma

Resim önizlemesi

Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, vatandaşlarla birlikte Türkiye – Avusturya maçını dev ekranda izledi. Etkinlik boyunca milli marşlar ve tezahüratlar eşliğinde büyük bir heyecan yaşanırken, vatandaşlar Türk bayrakları ile atmosferi renklendirdi. Büyük ilgi gören etkinlikte, 7’den 70’e herkes milli maç coşkusunu hep birlikte yaşadı. Maçın 2-1'lik skorla sona ermesiyle birlikte Başkan Tuncer, vatandaşlarla birlikte alanda doyasıya sevinç yaşadı.Maçın ardından Başkan Tuncer, alandaki vatandaşlarla sohbet ederek onların istek ve önerilerini dinledi.

Resim önizlemesi

“KALBİMİZ MİLLİ TAKIMIMIZ İÇİN ATIYOR, MEZİTLİ’DEN SİZLERE SELAM OLSUN”

Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, etkinlik hakkında duygularını şöyle ifade etti: “A Milli Futbol Takımımızla gurur duyuyoruz! Mezitli Kuyuluk Futbol Sahası’nda kurduğumuz dev ekranla, hemşehrilerimizle birlikte A Milli Futbol Takımımız için tek yürek olduk. Mezitli’den hepsine selam olsun. Türkiye size güveniyor! Bu yolun sonu kupa olacak!” dedi.

Resim önizlemesi

Editör: Ahmet Biracı