Zeyne’de vatandaşlara seslenen Vahap SeçerTRT’nin yanlı, CHP’li belediye başkanlarını hedef alan iftira içerikli yayınlarına tepki gösterdi.

Seçer,  “Bazen açıyorum televizyonu iktidar partisinin borazancılığını yapan bir devlet televizyonu. Bu demokrasiye yakışmaz. Bu doğru bir şey değil. TRT payı alıyorsun. Borazancılık yapıyorsun. Yanlı yayın yapıyorsun. Sabahtan akşama kadar Mersin Büyükşehir Belediye Başkanını ya da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanını karalıyorsun. İftira atıyorsun. Siz bırakın, hizmete bakın. Biz buradayız. Kafanız karışmasın. Bizim partimiz 100 sene önce kuruldu.

E0Cc68D7 Ab61 47E0 8C02 4C971191Aedf

Bu ülke kurulurken kuruldu. Kurtuluş Savaşında Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kuruldu. Bizim için iki kırmızı çizgi: Biri al bayrak, biri Atatürk. Atatürk ne demiş? Vatanını en çok seven vazifesini en iyi yapandır. Biz vazifemizi yapıyoruz. Eksiğimizi de görürüz, hizmetlerin en güzelini yaparız. Göreceksiniz ikinci 5 yılımızda çok daha güzel hizmetler yapacağız.” ifadelerini kullandı.

290B5B91 4C71 442B B8Dc 4F86Bcd45D3E

“VERDİĞİMİZ OY HELAL OLSUN DEDİRTECEĞİZ”

Vatandaşlardan yerel seçimlerde takım tutar gibi parti tutmamalarını isteyen Vahap Seçer sözlerini şöyle sürdürdü:
“Burada yaptığımız çalışmalara bakın. Mersin’deki akrabalarınıza arayın sorun. 5 yıllık hizmetimizden memnunsanız, elinizi vicdanınıza götürün. Hangi partiye oy vermiş olursa olsun biz vatandaşımızı severiz, sayarız. Fikri hürdür. Vicdanı da hür olsun. Biz de onların vicdanlı olduğuna inanıyoruz. Elini vicdanına koysun, o hür vicdanıyla hizmetin altına mührünü bassın.  Her şeyin hayırlı olsun derler. Hayırlısı olsun. Memleketimizi seviyoruz. Hepimizin çocuğu var. O çocuklar üzülmesin istiyoruz. Büyüklerimizi bize kötü bir ülke bıraktı demesinler. Biz nasıl ki Atatürk’ü, o dönemde mücadele eden büyüklerimizi saygıyla, sevgiyle anıyorsak onlar da bizi saygıyla ansın istiyoruz. Bunun için mücadele ediyoruz. Bu seçimlerde hizmet ittifakına destek olun. Bayram Ali Dede’ye destek olun. İnşallah gelecek 5 yılda size çok güzel hizmetler yapacağız ve sizlere verdiğimiz oy ananızın ak sütü gibi helal olsun dedirteceğiz.”

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Öntürk: “Bugün YSK hukuki olarak kararını vermiştir ve biz görevimize devam ediyoruz” Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Öntürk: “Bugün YSK hukuki olarak kararını vermiştir ve biz görevimize devam ediyoruz”

4A005353 4250 4378 B2D3 328199734Fc8