Toros Üniversitesi’nin "Tu-Fest’24" adıyla düzenlendiği Bahar Şenlikleri renkli anlara sahne oldu.

Toros Üniversitesi öğrencileri, 3-5 Mayıs arasında düzenlen şenliklerde bir araya geldi. Renkli ve coşkulu bir atmosfere sahne olan şenlikler, öğrencilere eğlenceli ve sosyal bir ortam sunarken, aynı zamanda çeşitli aktivitelerle keyifli vakit geçirme fırsatı da sağladı.

Bahar Şenlikleri kapsamındaki konserlerde ise müzik grupları ve sanatçılar sahne aldı. Pinhani, Block3 ve Emir Can İğrek, Tu-Fest’24 sahnesinde performans sergiledi.

Şenlikler kapsamında ayrıca spor turnuvaları, karaoke ve atölye çalışmaları gibi çeşitli aktiviteler de düzenlendi. Bu sayede, öğrenciler hem eğlendi hem de farklı alanlarda kendilerini geliştirme şansı buldu.

Mersin’de yaşlı çiftin otobüste darp edilmesine ilişkin dava öncesi yakınlarından eylem Mersin’de yaşlı çiftin otobüste darp edilmesine ilişkin dava öncesi yakınlarından eylem

Toros Üniversitesi’nin düzenlediği Bahar Şenlikleri, öğrencilere unutulmaz anılar ve keyifli bir deneyim yaşatırken, üniversite yaşamının sosyal ve kültürel boyutlarını da zenginleştirdi.