Toros Üniversitesi Hemşirelik 1. sınıf öğrencisi Duhanur Şeker, Türkiye Üniversiteler Arası Şampiyonası’nda bilek güreşi branşında sağ ve sol kolda Türkiye birincisi oldu.

Resim önizlemesi

Toros Üniversitesi Hemşirelik 1. sınıf öğrencisi Duhanur Şeker, Türkiye Üniversiteler Arası Şampiyonası'nda bilek güreşi branşında gösterdiği üstün performansla dikkatleri üzerine çekti. Sağ kolunda ve sol kolunda Türkiye birinciliği elde eden Şeker, spor yetenekleriyle üniversite camiasında gurur kaynağı oldu.

Resim önizlemesi

Akdeniz’de ekmeklik yakamoz buğdayının hasadı yapıldı Akdeniz’de ekmeklik yakamoz buğdayının hasadı yapıldı

Şampiyon sporcu Duhanur Şeker ve Sağlık Kültür Spor Daire Başkanı Nur Dinç, bu başarının gururunu yaşamak ve desteklerini sunmak için Rektör Prof. Dr. Ömer Arıöz'ü ziyaret etti. Ziyarette, Rektör Arıöz, Duhanur Şeker'i tebrik ederek başarısından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şeker ise, üniversitesini temsil etmenin ve bu başarıyı elde etmenin gururunu yaşadığını ifade etti.

Resim önizlemesi

Toros Üniversitesi, öğrencilerinin sportif başarılarını desteklemeye ve teşvik etmeye devam ederken, Duhanur Şeker'in bu başarısı üniversite camiasında büyük heyecan ve mutluluk yarattı.