Cumhur İttifakının Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, besicilere büyükbaştan küçükbaşa, arıcılıktan balıkçılığa kadar birçok destek sağlayacağını bildirdi.

Antalya’nın altın çağı sloganıyla 200’ün üzerinde proje açıklayan Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, hayvancılığa yönelik projelerini ortaya koydu. Tütüncü’nün hayvancılık projeleri; büyükbaştan küçükbaşa, arıcılıktan balıkçılığa kadar birçok desteği kapsıyor. Besicilere büyükbaş ve küçükbaş hayvan desteği sağlanacağını aktaran Tütüncü’nün, bu desteklerin arasında; et üretimi için ücretsiz besilik erkek sığır desteği, kıl keçisi desteği, Arılı Kovan Desteği, Acil Mobil Veterinerlik Hizmetleri, tarımın sürdürülebilirliği için Bombus Arısı Desteği yer alıyor. Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü’nün altın çağı projeleri birçok çalışmayı kapsıyor.

Alanya’da bir kişinin öldüğü trafik kazası güvenlik kamerasında Alanya’da bir kişinin öldüğü trafik kazası güvenlik kamerasında

Projelerin diğerleri ise şunlar:

Koç ve teke bankası, süt soğutma tankı desteği, canlı hayvan borsası, yeni mezbahalar yapılması, balıkçı barınağı, balık pazarları, balık üretim çiftliklerinin kurulması, ilçelerde hayvancılıkla ilgili danışma hizmetleri sunan ofisler kurularak, hayvancılığın gelişimine katkı sunulacak.