Adana’da kesinleşmiş hapis cezasıyla arana iki hükümlü yakalandı Adana’da kesinleşmiş hapis cezasıyla arana iki hükümlü yakalandı

Vali Yavuz Selim Köşger, 2024 Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavında tam puan alarak ilimizin gururu olan öğrencilerle bir araya geldi.

Öğrencilerimizin aileleri ile okul yöneticilerinin de eşlik ettiği ziyarette Vali Köşger, elde ettikleri başarı için öğrencileri tek tek tebrik etti.

LGS’de tam puan alan öğrencilerin Türkiye’nin geleceği açısından büyük bir potansiyel taşıdığını dile getiren Vali Köşger, “Öğrencilerimizin bu başarısı, sadece akademik açıdan başarılı olduklarını değil, aynı zamanda kararlılıkla hedeflerine yönelme ve azimli çalışma sergilediklerini göstermektedir. Bu gençlerimiz özverili çalışmalarıyla, bilgi ve becerileriyle, ülkemizi daha aydınlık bir yarınlara taşıyacak liderler olarak yetişmektedirler. Bu nedenle onların başarılarına sahip çıkmak ve onları desteklemek, hepimizin ortak sorumluluğudur” dedi.

Ayrıca tam puan alan öğrencilerin yetişmesinde emeği geçen eğitimcilerin ve ailelerinin desteğinin de büyük önem taşıdığını belirten Vali Köşger, onların destekleri sayesinde öğrencilerin potansiyellerinin en üst seviyeye çıktığını dile getirdi ve aileler ile eğitimcilere de teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Editör: Haber Merkezi