Mersin Yenişehir Belediyesi, sanatçılar Tuğçe Karabayır ile Erkan Karadeniz’in iki kişilik tiyatro oyunu Ruh Öküzüm’ü sanatseverlerle buluşturdu. Komedi türündeki oyun, mizahi diyalogları ve başarılı oyunculuklarıyla seyircilerden beğeni aldı.

Mersin'de 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı Etkinliği Mersin'de 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı Etkinliği

Tiyatro, konser ve sergi gibi etkinliklerle Yenişehir halkını sanatla ücretsiz buluşturan Yenişehir Belediyesi, bu kapsamda çalışmalarını sürdürüyor. Atatürk Kültür Merkezi’nde neredeyse her hafta farklı yaş gruplarına yönelik sanatsal etkinlikler düzenleyen Yenişehir Belediyesi, son olarak Ruh Öküzüm adlı oyuna ev sahipliği yaptı. Oyunda sahne alan Tuğçe Karabayır ve Erkan Karadeniz’in uyumu ve enerjisi, izleyenleri kahkahaya boğdu. İki kişilik komedi oyunu, güncel mizah ve toplumsal konulara yaptığı göndermelerle dikkat çekti. Oyuna ilgi gösteren izleyiciler, gösteri sonunda sanatçıları ayakta alkışlayarak performanslarını takdir etti.

Sanatçı Tuğçe Karabayır, oyunun ardından yaptığı konuşmada, Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Editör: Haber Merkezi