Mezitli'de Deniz Güneş Festivali Coşkusu Başlıyor Mezitli'de Deniz Güneş Festivali Coşkusu Başlıyor

Mersin Yenişehir Belediyesi, sevilen sanatçılar Tuğçe Karabayır ile Erken Karadeniz’in iki kişilik tiyatro oyunu Ruh Öküzüm’ü sanatseverlerle buluşturdu. Komedi türündeki oyun, mizahi diyalogları ve başarılı oyunculukları ile salonu dolduran seyircilerden büyük beğeni aldı.

Resim önizlemesi

Tiyatro, konser ve sergi gibi etkinliklerle Yenişehir halkını sanatla ücretsiz buluşturan Yenişehir Belediyesi, bu kapsamda çalışmalarını sürdürüyor. Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde neredeyse her hafta farklı yaş gruplarına yönelik sanatsal etkinlikler düzenleyen Yenişehir Belediyesi son olarak Ruh Öküzüm adlı oyuna ev sahipliği yaptı. Oyunda sahne alan Tuğçe Karabayır ve Erkan Karadeniz’in mükemmel uyumu ve enerjisi, izleyenleri kahkahaya boğdu. İki kişilik komedi oyunu, güncel mizah ve toplumsal konulara yaptığı göndermelerle dikkat çekti. Oyuna yoğun ilgi gösteren izleyiciler, gösteri sonunda sanatçıları ayakta alkışlayarak performanslarını takdir etti.Resim önizlemesi

Sanatçı Tuğçe Karabayır, oyunun ardından yaptığı konuşmada Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Editör: Ahmet Biracı