Yenişehir İlçe Başkanı Mustafa SELAMOĞLU, yerel seçimlere sayılı günler kala değerli  bir açıklama yaptı. Selamoğlu, son dönemde yaşanan bayrak değişimiyle birlikte hızla sahada çalışmalara başladıklarını ve olumlu dönüşler aldıklarını belirtti. Kendilerine gösterilen güvene teşekkür eden Selamoğlu, Belediye Başkan adayları Ahmet Arıcan ve saha çalışanlarına da şükranlarını iletti.

Mersin’in ilk kadın muhtarları mazbatalarını alıp göreve başladı Mersin’in ilk kadın muhtarları mazbatalarını alıp göreve başladı

Ancak Selamoğlu, rakip başkan adayının çeşitli ortamlarda yaptığı "İYİ Parti üyelerinin CHP'ye kaydolduğu" şeklindeki iddiaları yalanladı ve bu tür manipülatif adımların siyasi etik ve genel ahlaka aykırı olduğunu vurguladı. Selamoğlu, Arıcan'ın vizyonu, geçmişi ve projeleriyle seçmen nezdinde güçlü bir destek gördüğünü ve rakiplerinin "korku dağları sardığı" bir dönem yaşadığını ifade etti.

Seçim sonuçlarının en doğru şekilde sandıkta ortaya çıkacağını belirten Selamoğlu, Yenişehirli seçmenlere güvendiğini ve en iyisini hak ettiklerini ifade etti. Selamoğlu, 31 Mart seçimlerinin ardından Ahmet Arıcan başkanlığında İYİ Parti'nin Yenişehir'e güneşin doğacağını müjdeledi.

Son olarak, Selamoğlu, Yenişehir'de "İYİLERİN KAZANACAĞINI" vurguladı.