Motosiklet hırsızından ilginç savunma: "Bir tanıdığımın avukat masraflarını karşılamak için çaldım" Motosiklet hırsızından ilginç savunma: "Bir tanıdığımın avukat masraflarını karşılamak için çaldım"

Yüreğir Belediyesi, Yeşilbağlar Mahallesi’nde vatandaşların modern ve sağlıklı koşullarda alışveriş yapabilmeleri için kapalı semt pazarı projesini hayata geçirecek.

Yüreğir Belediyesi, vatandaşların sağlıklı ve modern koşullarda alışveriş yapabilecekleri kapalı pazar alanları kurmaya devam ediyor. İnşası devam eden Yeşilbağlar Kapalı Semt Pazarı çok yakında mahalle sakinlerinin hizmetine sunulacak. Çok kısa sürede tamamlanması planlanan pazar yeri 3 bin 245 metrekare arsa üzerine kuruluyor. Yeşilbağlar Millet Bahçesi’nin hemen yanına kurulan kapalı semt pazarında esnafın tezgâh kurabileceği bölümler, satış birimleri, zabıta noktası, teknik birimler, çay ocağı, abdesthane, mescit ve ortak kullanım alanlarının da yer alacağı sürdürülebilir bir sistem oluşturulacak. Yüreğir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, pazar alanını esnaf ve mahalle sakinlerinin en iyi faydalanacakları şekilde planladıklarını ifade ederek, “Söz verdiğimiz bir projeyi daha çok kısa süre içerisinde hemşerilerimizin hizmetine sunarak bölgede önemli bir ihtiyacı gidermiş olacağız. Vatandaşlarımız güvenli ve sağlıklı bir biçiminde alışverişlerini yapacak. Yüreğir’e hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.