Tarsus Üniversitesi Personeline Banka Promosyonu Tarsus Üniversitesi Personeline Banka Promosyonu

Yoğun yağış nedeniyle ağır bir zeminde oynanan maçta temsilcimiz Yeni Mersin İdman Yurdu, Altınordu engeline takıldı. Hayatındaki ilk profesyonel maçına çıkan Altınordu’nun 18 yaşındaki file bekçisi Mert Furkan Bayram kalesinde devleşirken, kırmızı lacivertli ekibimiz tam 7 net gol fırsatından yararlanamadı. Başladığı gibi golsüz sona eren karşılaşmada çok önemli 2 puandan olan Yeni Mersin İdman Yurdu, taraftarlarını üzdü.
Türkiye 2. Lig Beyaz Grup’ta üst sıraları zorlayan Yeni Mersin İdman Yurdu ile Altınordu arasında oynanan maçın ilk yarısı karşılıklı ataklar ile geçti. Bu yarıda kırmızı lacivertli ekibimiz, Onur Arı ile mutlak bir gol fırsatından yararlanamadı.
Maçın ikinci yarısında yapılan değişiklikler ile beraber taraftar desteğini de arkasına alan Kırmızı Şeytanlar’ın tüm çabası sonucu değiştirmeye yetmedi.
Ensar Arslan, Erdem Onur Beytaş, Onur Arı, Ömer Çakı ve Fuat Bavuk ile çok önemli pozisyonlar bulan Yeni Mersin İdman Yurdu, her seferinde rakip kaleci Mert Furkan Bayram’a takıldı.


Maçın son dakikasına girilirken kırmızı lacivertli taraftarlar, Chris David ve Emir Can’ın oyuna alınması için yoğun tezahürat yapsa da bu istek teknik direktör Özcan Kızıltan’dan karşılık bulmadı.