Adana İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, tüm birimleriyle birlikte şeffaf olacaklarını ifade ederek, “Eğitimde öğrencilerimiz ve velilerine kapımız açık, her türlü istek, arzu ile birlikte olumsuzlukları birlikte çözeceğiz” dedi.

Seyhan Belediyesi tarafından çocuk trafik eğitim parkı açıldı Seyhan Belediyesi tarafından çocuk trafik eğitim parkı açıldı

Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhit Birlikleri Federasyonu (DAİMFED) Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu, DAİMFED Genel Başkan Yardımcıları Sayım Azmaz, Hilmi Tümer, DAİMFED Genel Sekreteri Enes Yılmaz, DAİMFED Kentsel Dönüşüm ve Mevzuat Başkanı Timuçin Güvercin, DAİMFED Hukuk Müşaviri Avukat Selim Aslan, Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Hasan Tevke’yi makamında ziyaret ederek, istişarede bulundu. DAİMFED Genel Başkanı Karslıoğlu, Milli Eğitim’in tüm birimlerinin vazgeçilmez olduğunu belirterek, “Özeli ve kamuya ait tüm birimleri ile inşaat sektörü olarak bütünlük arz etmekteyiz. Bu yüzden Adana Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Hasan Tevke ismi bizlerde bilgi birikim ve tecrübesiyle memnuniyet oluşturmuştur. Milli Eğitim’de tüm konumlarıyla birlikte önemli gelişmeler olacağına inanıyorum. Bizler de yakın geçmişteki olumsuzlukların artık yaşanmayacağı inancı içerisindeyiz. Bu doğrultuda sektörün tüm temsilcileri olarak daha özverili olarak çalışacağız. Bu gelişmeler Adana’mıza önemli katma değerler katacaktır” diye konuştu.

İl Milli Eğitim Müdürü Tevke ise, “İnşaat sektörünün temsilcisi olan müteahhitlerimiz ekonomi ve gelişimimizin lokomotifleridir. Bu anlamda sektörün bölgedeki temsilcilerinin DAİMFED federasyon çatısı altında birlik, beraberlik içinde olması fevkalade önemlidir. Milli Eğitim kurumumuz olarak müteahhitler önemli iş ortaklarımızdır. Müteahhitlerimiz yakın geçmişte Adana Milli Eğitim Müdürlüğü’nde yaşanan istenmeyen olumsuzluklarla karşılaşmayacaklardır. Tüm birimlerimizle şeffaf olacağız, sürekli de böyle devam edeceğiz. Belirtmek isterim ki kurum olarak iş birliği içinde olduğumuz eğitimde öğrencilerimiz ve velilerine kapımız açık, her türlü istek, arzu ile birlikte olumsuzlukları birlikte çözeceğiz” diye konuştu.