ALTSO İmalatçılar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin 2023 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı ALTSO’da gerçekleştirildi.

Tarlada milyonluk halı nöbeti: Güneş batınca başlıyor, doğunca bitiriyorlar Tarlada milyonluk halı nöbeti: Güneş batınca başlıyor, doğunca bitiriyorlar

Genel kurula Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem ve çok sayıda kooperatif üyesi katıldı. ALTSO Başkanı Eray Erdem, genel kurulda yaptığı konuşmada süreç ile ilgili bilgi verip, kooperatif üyelerinin görüş ve önerilerini aldı. Erdem genel kurulla ilgili olarak şunları söyledi:

"Kooperatif üyelerimiz ile gelinen son noktayı paylaşıp, süreç ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Güzelbağ Mahallemize sanayi sitemizi kazandırmak için Alanya Belediye Başkanımız Osman Tarık Özçelik ile de yapılacak çalışmaları birlikte yürütme konusunda görüş birliğine vardık."

Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik de, Alanya birlikteliği ile çalışarak el birliği ile projeyi hayata geçireceklerini ifade etti.

Editör: Haber Merkezi