Mersin Haberleri Sonses.tv'de
HV
03 HAZİRAN Cumartesi 03:56

TDP Mersin İl Yönetiminden ADD Mersin Şubesine ziyaret 

Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Sema Tunca ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri  Atatürkçü Düşünce Derneği Mersin Şubesi yönetim kurulunu ziyaret etti.

SİYASET
Giriş Tarihi : 19-01-2023 15:56
TDP Mersin İl Yönetiminden ADD Mersin Şubesine ziyaret 

TDP Mersin İl Başkanı Tunca, ziyarette Başkan Serdar Erkan'a çiçek verdi. Ülke ve Mersin gündemi üzerinde karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular. 
Başkanlar,  Mersin sahillerine gökdelen gibi yüksek binaların yapılmaması konusunda hemfikir oldular. Ve ilgiliilerini görev davet ettiler. 
ADD Mersin Şube Başkanı Erkan,  TDP Mersin İl Teşkilatının  ziyaretinden mutlu olduklarını belirterek "Bizleri tüm siyasi partiler ziyaret etti, bir  CHP ziyaret etmedi. Onları da bekliyoruz "dedi. 
TDP Mersin İl Başkanı Sema Tunca'da  yaptığı konuşmasında, kabulden duyduğu memnuniyeti ifade ederek ADD yöneticilerine teşekkür etti.
Tunca, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"TDP olarak bizler göreve geldiğimiz günden bu güne gördük ki, Türkiye kötü yönetiliyor. Türkiye'de bir değişim olması gerekiyor. Çaresi var dedik, ÇARE SARIGÜL. Bu nedenle yapılacak genel seçimlerde bu kötü gidişata son verecek olan TDP'dir diyorum. Bu yüzden sahalara indik ve çalışmalara devam ediyoruz."

Sonses tvSonses tv

Vahap Şehitoğlu

YORUMLAR