Mersin Haberleri Sonses.tv'de
HV
25 MART Cumartesi 03:43
Advert

ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi, Tango'yu bekliyor

Mersinlileri maça davet eden Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, “Kentimizi ve ülkemizi Avrupa’da temsil eden takımımızı hep birlikte desteklememiz gerekiyor. İnanıyorum ki halkımızın yarın 6 bin kişilik salonu doldurarak takımının yanında olacak"dedi.

SPOR
Giriş Tarihi : 13-03-2023 11:02
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi,  Tango'yu bekliyor

Bu sezon Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kazanan ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi, Euroleague Women çeyrek finalinde Fransa temsilcisi Tango Bourges Basket ile karşı karşıya gelecek. 14 Mart Salı günü Servet Tazegül Spor Salonu’nda saat 19.30’da oynanacak.

“Kentimize ve ülkemize bu gururu yaşatmak istiyoruz”

Mersinli vatandaşları maça davet eden Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, “Kentimizi ve ülkemizi Avrupa’da temsil eden takımımızı hep birlikte desteklememiz gerekiyor. İnanıyorum ki halkımızın yarın 6 bin kişilik salonu doldurarak takımının yanında olacak. ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi,şu anda Mersin’i en üst seviyede temsil eden spor kulübü ve Avrupa şampiyonluğunu kazanacak bir kadroya sahip. Avrupa’nın en büyük kupasını Mersin’e getirmek, kentimize ve ülkemize bu gururu yaşatmak istiyoruz. Tüm hemşehrilerimi yarın ki maça bekliyorum.” dedi.

 

Sonses tvSonses tv

Vahap Şehitoğlu

YORUMLAR
Sonses.tv