Mersin Haberleri Sonses.tv'de
HV
21 MART Salı 15:11
Advert

Seçer: ‘Çanakkale Zaferi, halkın mücadelesinin dünyaya mal olmuş bir zaferidir’

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-03-2023 17:36
Seçer: ‘Çanakkale Zaferi, halkın mücadelesinin dünyaya mal olmuş bir zaferidir’

Başkan Seçer, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 108. yıl dönümü kapsamında Mersin Şehitliği’nde düzenlenen programa katıldı.

Seçer, 18 Mart’ın çok özel bir gün olduğunun vurgusunu yaparak, “Çanakkale Zaferi; Doğu’dan Batı’ya, Kuzey’den Güney’e bütün bir halkın mücadelesinin dünyaya mal olmuş bir zaferidir” dedi.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda ve gösterdiği hedefte yürüyen yöneticiler olduklarına dikkat çeken Seçer, “Türkiye’miz çok daha güzel günleri görecek, çok daha güçlü konuma gelecek. Huzurun, sevginin, saygının, refahın tüm yurt sathına yaygın olduğu, çok daha güzel günlere kavuşacak. Bu tabi ki bizim birliğimiz, beraberliğimiz ve azmimiz sayesinde olacak” diye konuştu.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 108. yıl dönümü kapsamında Mersin Şehitliği’nde düzenlenen programa katıldı. 18 Mart’ın çok özel bir gün olduğunu vurgulayan Başkan Seçer, “Çanakkale Zaferi; Doğu’dan Batı’ya, Kuzey’den Güney’e bütün bir halkın mücadelesinin dünyaya mal olmuş bir zaferidir” dedi.

 

Sonses tvSonses tv

Vahap Şehitoğlu

YORUMLAR
Sonses.tv