ARBEL A.Ş Kurucu Başkanı ve Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan, Babalar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

"Babalar, hayatımızın şekillenmesinde önemli rol oynarlar  "

İş insanı Hasan Arslan, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Babalarımız, Hayatımız boyunca bize varlığıyla güç veren, ihtiyacımız olsun ya da olmasın arkamızda olan, bizlerin bu günlere gelmesini sağlayan, her zorlukta her kararsızlığımızda elimizden sıkı sıkı tutan en kilit kişidir. Bugün kazandığım, başardığım, elde ettiğim ve gururlandığım ne varsa her şeyde babamın da emeği vardır.."

"Babalarımız, Fedakârlığın ve Karşılıksız Sevginin Simgesidir"

Arslan, babaların fedakârlık ve karşılıksız sevginin en güzel örneklerini sergilediğini belirterek, "Babalarımız, evlatlarının mutlu ve başarılı bir hayat sürmesi için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Bizlere doğru yolu gösteren, zor zamanlarımızda yanımızda olan babalarımız bizlere hayatımız boyunca rehberlik eder" dedi.

"Şehit Babalarına Minnet ve Saygı"

Arslan, mesajında şehit babalarını da anarak, "Bin bir emekle yetiştirdikleri evlatlarını vatan için feda eden aziz şehitlerimizin babalarına minnet ve saygılarımı sunuyorum. Onların kahraman evlatları, milletimizin gönlünde sonsuza dek yaşayacaktır" ifadelerini kullandı.

"Babalar Günü’nüz kutlu olsun"

Hasan Arslan, babaların her zaman hatırlanması ve verilmesi gerektiğini değeri vurgulayarak, " Başta Rahmetli babam Hacı İbrahim Arslan olmak üzere ; ailemizin güçlü çınarı abim Mahmut Arslan’ın, kardeşlerimin, oğullarımın, damatlarımın, yeğenlerimin, iş arkadaşlarımın, yüreğinde babalığı hisseden, içimizde özlemleri çok büyük olan, yanındayken daima güvende hissedebildiğimiz tüm babalarımızın ve baba adaylarımızın Babalar Günü’nü kutluyor ; hepsine sağlıklı, mutlu ve huzurlu ömürler diliyorum" dedi.

Motosiklet Sürücüsü Hayatını Kaybetti Motosiklet Sürücüsü Hayatını Kaybetti

Editör: Ahmet Biracı