Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, yaptığı bir açıklamasına, çocuklarının resimlerini koyarak tepki gösteren Ankara eski belediye başkanı Melih Gökçek'e çok ağır hitap edip, ver yansın etti.

İşte twitter'de ki o paylaşım:

Gönderi

Yeni gönderileri gör

Sohbet

Av.Nevin Zaimoğlu beğendi

Ali Mahir Başarır

@alimahir

İki küçük kızımın resimlerini paylaşacak kadar alçaksın! Unutma rezil adam benim çocuklarım özgür, namuslu, halkın parasını çalmayan, bir babanın evlatları olarak büyüyecekler. Bu ülkede onurlu bir savcı, ben dava açmadan şu şahsiyetsiz adama resen soruşturma açmalı.

Başkanlardan destek

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit ve Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yaparak, İ.Melih'e tepki gösterdiler.

Abdullah Özyiğit

@EczAOzyigit

·

Allah kimseyi bu kadar aciz duruma düşürmesin! Sizin kirli elleriniz, karanlık düşünceleriniz evlatlarımızdan uzak dursun yeter… Grup Başkan Vekilimiz

@alimahir

Başarır’ın kıymetli kızlarını pis siyasetine alet etmeye kalkan İ.Melih aklını başına al.

NEŞET TARHAN

Kalça kireçlenmesinin başlıca 3 belirtisi
Kalça kireçlenmesinin başlıca 3 belirtisi

@NesetTarhan

·

İ. Melih diye bilinen bir şahsın Mersin Milletvekilimiz Sayın Ali Mahir Başarır’ın değerli kızlarına yöneltilen söylemlerini nefretle kınıyorum. Hukuk karşısında en ağır cezayı almasını umuyorum.

@alimahir

İ.Melih Gökçek'in tepki toplayan paylaşımı;

Alıntı

İbrahim Melih Gökçek

@06melihgokcek

·

ALİ MAHİR BAŞARIR… PIRIL PIRIL EVLATLARIN VAR… EMİNİMKİ GÖZÜN GİBİ KORUYORSUN… RABBİM İMANLI BİR ÖMÜR VERSİN… SORU ŞU… KIVIRMADAN ERKEKÇE CEVAP VER… KIZLARININ LBGT’EYLE BÜYÜMESİNİ İSTER MİSİN? ÇOCUKLARIN LBGT’Lİ OLMASINI İSTERMİSİN? KAÇMA CEVAP VER.

0:28

·165,6 B

Görüntülenme

283

Yeniden Gönderi

24

Alıntılar

1.998

Beğeni

3

Yer işareti