Google tarafından Akdeniz bölgesinin en otorite internet gazetesi olarak gösterilen, Mersin’in sıcak habercisi Sonses.tv çok yakın zamanda kış sezonuna yeni yüzüyle girecek.

Yeni nesil habercilikte cömertliğinden ödün vermeyen www.sonses.tv bağlı bulunduğu hostingden ayrılarak bu kez TRT, NTV ve güçlü yayın organlarına alt yapı hizmeti veren yeni ve güçlü profesyonel bir bilişim ailesine katıldı.

Yeni yüzüyle Mersin ve Akdeniz Bölgesinde etkin yayınlarıyla dışa da açılımını sürdürecek olan sonses.tv her zaman olduğu gibi 7/24 sıcak haberciliği ile haber alma özgürlüğünüze hizmet edecek.

“Tamamen profesyonel kadrosu ve yazarlarıyla, alt yapısıyla Mersinliyi buluşturacağız” diyen sonses.tv imtiyaz sahibi A.Vahap Şehitoğlu, bölgede “Halkın Sesine kulak vererek” yayın yapacaklarını duyurdu.

Yerel seçim öncesinde, halkına yanlış yapan ve yolsuzluklara batan hiçbir belediyeye ve kamu kuruluşlarına tolerans tanımayacaklarının altını çizen Şehitoğlu, ‘Bizim Mersin’i yönetenlerden büyük, halkımız ve okuyucularımız var. Bir de büyük Allah’ımız var. Yanlış yapan kimseyi tanımıyoruz.” diye konuştu.

Başkan Seçer: "Mersin koşullarına uygun projeleri hayata geçirdik" Başkan Seçer: "Mersin koşullarına uygun projeleri hayata geçirdik"

Şehitoğlu, alt yapı taşıma işlemlerinin kısa sürede tamamlanmasından sonra sonses.tv’nin yeni yüzünün okuyucusuyla kucaklaşağını söyledi…