Mersin Devlet Opera ve Balesi'nin seyircileri, büyük bir heyecanla beklenen "Muhteşem Gatsby" balesinin sahneleneceği günü dört gözle bekliyor. F. Scott Fitzgerald'ın unutulmaz eseri, 3 Şubat 2024 Cumartesi günü saat 15:00'de Opera Sahnesi'nde izleyicilerle buluşacak.

Bale, gizemli genç milyoner Jay Gatsby ile Daisy Buchanan arasındaki karmaşık ilişkiyi anlatıyor. Farklı bir bakış açısıyla sunulan bu romantik hikaye, "Caz Devri" atmosferiyle bezeli. G. Gershwin'in eşsiz müzikleri, jazz solistinin etkileyici performansı ve koreografi, seyircilere sürükleyici bir deneyim vadediyor.

Resim önizlemesi

Mersin'de Xızır Lokması: Dayanışma ve Kültür Buluşması Mersin'de Xızır Lokması: Dayanışma ve Kültür Buluşması

"Muhteşem Gatsby" balesinin koreografisi ve librettosu ödüllü koreograflar A.Volkan Ersoy ve G. Armağan Davran'a ait. Müzik düzenlemeleri ise Aytuğ Ülgen tarafından yapıldı. Dekor tasarımı Özgür Usta'ya, kostüm tasarımı Nursun Ünlü'ye ve ışık tasarımı Tarı Deniz'e ait.

Biletler, Opera Gişesi'nden, https://www.biletinial.com adresinden ve Sanat cepte uygulamasından temin edilebilir. Bu muhteşem performansı kaçırmamak için biletlerinizi önceden edinmeyi unutmayın!

Resim önizlemesi

Editör: Ahmet Biracı