Mersin Milli Eğitim camiasında, her gün şaşıracağımız olaylara yenileri ekleniyor. Velilerle aralarında konuşmamak için set oluşturan müdürleri bu kez de sokak kabadayısı gibi davranarak velileri kovan müdür tipleri izliyor.

Lisan Fen Anadolu lisesi Müdürü Mehmet Erdoğan'da bu tiplemelerden birisi!

Veli Bülent Dimdik, karısının yanında kendisini okuldan kovan müdür Erdoğan'la ilgili karakola müracaat ederek şikayetçi oldu.

Öğrenci Velisi Dimdik başından geçen olayla ilgili sonses.tv'ye sosyal medya aracılığı ile yaptığı açıklaması ise aynen şöyle:

"Özel Lisan Fen Anadolu lisesi 9.sınıfta okuyan oğlumu okul bahçesinde 11.sınıf öğrencisi tarafından darp edilmiş bunu üzerine rehber öğretmeni Olcay hanım arayıp bizi çağırdı bunun üzerine okula gittik rehberlik odasında otururken tanımadığımız biri odaya girip bağırarak konuşmaya başladı bende siz kimsiniz bana bağıramazsınız dedim ben buranın sahibiyim bağırırım hakaretler etmeye başladı. Neye uğradığımızı şaşırdık yanımda eşimde vardı bize defolun gidin çıkın bu okuldan defolun hadi ve yanındaki öğretmene çek çek bunları kameraya çek rezil olsunlar diyerek kameraya çekmeye başladı bunun üzerine bizim çocuğumuz darp edildi diyoruz bize açıklama borçlusunuz görevli bizi kolumuzdan tutup kapının önüne koydular kapıyı da üzerimize kapattılar!.."

Okul müdürlerinin derebeyi tavırlarına sessiz kalan Mersin il milli eğitim müdürünün takınacağı tavır da merakla bekleniyor!