Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için geçtiğimiz hafta Büyükşehir ve İlçe belediye başkan adaylarını duyurdu. Cumhur İttifakı'nın ortak adayı olarak Toroslar Belediye Başkan Adayı Dr. Ali Öz'ün tanıtımı ilçe sakinleri arasında olumlu bir karşılama aldı. MHP'nin eski Mersin Milletvekili olan Dr. Ali Öz, Panaroma Life Center'da düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında bir araya geldi.

Mersin basınının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda konuşan Dr. Ali Öz, Mersin'in sadece bir yerel değil, aynı zamanda ulusal ve uluslararası düzeyde önemli bir şehir olduğunu vurguladı. Öz, şehirdeki sorumluluklarının farkında olduklarını ve siyasi ayrımlardan ziyade insan odaklı bir birleşme vizyonu benimsediklerini belirtti. Türk-Kürt, Alevi-Çerkez gibi ayrımların kendileri için önemli olmadığını söyleyen Öz, birlik içinde zorlu bir süreci başarıyla sonlandırmaya olan inancını dile getirdi.

Dr. Ali Öz, "Sadece seçimi kazanmak değil, aynı zamanda seçim sonrası süreçte de Mersin'e güzellikler katmayı hedefliyoruz. 1 Nisan'dan sonra sizlerin gücüyle Mersin'de başarılı işlere imza atacağımıza inanıyorum. Bugüne kadar edindiğimiz deneyimler ve sizlerden alacağımız tavsiyelerle birlikte, güzel ve etkili adımlar atmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Açıklamanın ardından Toroslar Belediye Başkan adayı Dr. Ali Öz ve basın mensupları hatıra fotoğrafı çektirdi.

Akdeniz Belediyesi'nden Öğrencilere Destek Akdeniz Belediyesi'nden Öğrencilere Destek

Editör: Abdülvahap Şehitoğlu