Mersin Devlet Opera ve Balesi, 23 Ocak 2024 Salı günü saat 20:00'de gerçekleşecek olan "Gülsin Onay&Erkin Onay Duo" konseri ile sanatseverleri Opera Sahnesi'nde buluşturacak.

Çocuklar şenlikte ’Rafadan Tayfa Müzikali’ ile doyasıya eğlendi Çocuklar şenlikte ’Rafadan Tayfa Müzikali’ ile doyasıya eğlendi

Müzik kariyerine "Harika Çocuk" ünvanı ile başlayan ve dünya çapında tanınan besteci Ahmet Adnan Saygun'un en güçlü yorumcusu olarak bilinen Devlet Sanatçısı ve Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası solisti Gülsin Onay, bu kez oğlu Erkin Onay ile birlikte Mersin'de sahne alacak.

Dünya çapında ün kazanmış piyanist Gülsin Onay'a, Ankara Devlet Opera ve Balesi Orkestrası'nın başkemancısı olan oğlu Erkin Onay, kemanıyla eşlik edecek. Anne ve oğul, piyano ve keman repertuarının seçkin örneklerini sunacakları konserle sanatseverlere unutulmaz bir müzik deneyimi yaşatacak.

23 Ocak 2024 Salı günü gerçekleşecek olan konserin biletleri, Opera Gişesi'nden, https://www.biletinial.com adresinden ve Sanatcepte uygulamasından temin edilebilir. Müzikseverler, bu özel etkinliği kaçırmamak için biletlerini şimdiden temin edebilirler.

Editör: Abdülvahap Şehitoğlu