Hikmet Altınyıldız'ın yeni şarkısı "Zaten", beklenen tarihte, 19 Ocak Cuma günü tüm dijital müzik platformlarında yayınlandı. Altınyıldız'ın solo kariyerindeki dördüncü şarkı olan "Zaten", önceki çalışmaları olan "Yollar", "Kalbin Odaları" ve "Küller" ile birlikte bir hikayenin finalini oluşturuyor. Şarkıda, müzisyenin duygusal sözleri, synth ve gitarın duygu yüklü melodileriyle buluşarak dinleyicilere içsel bir yolculuk vadediyor.

Hiko Hikmetov mahlasıyla müzik dünyasına adım atan Altınyıldız'ın, "Zaten" adlı şarkısının düzenlemesi Vincent Baykal Ada tarafından yapıldı. Kayıtları evde tamamlanan şarkının miks ve mastering işlemlerini ise Haktan İlhan üstlendi. Elektrik ve bas gitarlarda Vincent Baykal Ada'nın katkısı bulunurken, davullarda ise Son Feci Bisiklet grubundan tanıdığımız Can Sürmen'in imzası var.

Bu Bale Türkiye’de ilk kez Mersin’de Bu Bale Türkiye’de ilk kez Mersin’de

Müzisyenin dört şarkılık serisinin finalini taşıyan "Zaten", geçmişte yaşanan bir aşkın sona erişini ve bunun kabullenilişini anlatan derin bir şarkı olarak öne çıkıyor. Şarkının kapak tasarımı, illüstratör Aslıhan Coşkun'a ait. "Zaten", şimdi tüm dijital müzik platformlarında müzikseverlerle buluşuyor.

Editör: Abdülvahap Şehitoğlu