Sinan Koç: Kadın Ve Çocuk Hakları Önceliğimiz Olacak

Toroslar Belediye Başkan Aday Adayı CHP’li Sinan Koç, kadın ve çocuk haklarına dikkat çekerek, “Kadınlarımızın ve çocuklarımızın haklarını korumak, onlara özgürlüklerini tam anlamıyla yaşatabilmek ve sosyal haklarını güvence altına almak için kararlıyız” dedi.

CHP’nin Toroslar Belediye Başkan Aday Adayları arasında ön plana çıkan İş İnsanı ve Siyasetçi Sinan Koç, kadınları ve çocukları unutmadı. Kadın ve çocuk hakları üzerinde duran CHP’li Koç, “Kadınların özgürlükleri, eşitlikleri ve sosyal hakları, sadece kadınlar için değil, tüm toplum için hayati önem taşımaktadır. Çocuk haklarına geldiğimizde ise, çocuklarımızın güvenli, sağlıklı ve eğitici bir ortamda büyümeleri bizim için en büyük öncelik” diye konuştu.

“KADINLAR TOROSLAR’DA HER ALANDA ETKİN ROL OYNAYACAK”

CHP’nin Toroslar’ı alması halinde kadınların iş hayatında, eğitimde ve toplumsal yaşamda daha fazla yer alabilmeleri için gerekli adımları atacaklarına vurgu yapan CHP’li Sinan Koç, “Her şeyden önce kadın haklarının, toplumun her alanında savunulması gereken temel insan hakları olduğunu vurgulamak istiyorum. Kadınların özgürlükleri, eşitlikleri ve sosyal hakları, sadece kadınlar için değil, tüm toplum için hayati önem taşımaktadır. Kadınların seslerini daha yüksek duyurabilmeleri, karar alma süreçlerinde daha etkin rol alabilmeleri için çaba göstereceğiz” dedi.

“ÇOCUKLARIMIZA DAHA İYİ BİR GELECEK SUNMAK İÇİN PROJELER GELİŞTİRECEĞİZ”

Dr. Ali Öz, Toroslar'da Seçim Çalışmalarını Sürdürdü Dr. Ali Öz, Toroslar'da Seçim Çalışmalarını Sürdürdü

Koç, “Çocuk haklarına geldiğimizde ise; çocuklarımızın güvenli, sağlıklı ve eğitici bir ortamda büyümeleri bizim için en büyük öncelik. Çocuklarımızın kendilerini özgürce ifade edebilmeleri, yeteneklerini geliştirebilmeleri ve eğitim haklarından tam anlamıyla yararlanabilmeleri için çalışacağız. Çocuklarımızın sosyal haklarını korumak ve onlara daha iyi bir gelecek sunmak için, eğitimden sağlığa, spordan sanata kadar birçok alanda projeler geliştireceğiz” ifadelerine yer verdi.

“HEP BİRLİKTE; DAHA ADİL, EŞİT VE ÖZGÜR BİR TOROSLAR İNŞA EDELİM”

“Kadınlarımızın ve çocuklarımızın haklarını korumak, onlara özgürlüklerini tam anlamıyla yaşatabilmek ve sosyal haklarını güvence altına almak için kararlıyız” diyen CHP’li Koç, “Toroslar'ı, kadınların ve çocukların haklarının en üst seviyede korunduğu, onların seslerinin yükseldiği ve potansiyellerini en iyi şekilde kullanabildikleri bir yer yapmak için el birliğiyle çalışacağız. Hep birlikte, daha adil, eşit ve özgür bir Toroslar inşa edelim” dedi.